Zajímavosti

5 nejlepších kuchyňských potřeb pro milovníky kávy

pexels-i̇sra-atan-15386708

Češi milují kávu. Každý den ráno vstáváme do čeření čerstvé kávy v poháku, nebo odpočinutí během přestávky od ranních aktivit s horkou šálkou třeba z naší espresso mašiny. Chceme-li si však užít trvalou chuť kávy, měli bychom investovat do těch nejlepších kuchyňských potřeb pro milovníky kávy. Aby vás sem přivedly, přinášíme vám 5 nejlepších potřeb, které byste měli mít ve své kuchyni.

1. 5 kávomilovných kuchyňských nástrojů, které musíte mít!

Kávu milujete? Pak se musíte podívat na tyto kuchyňské nástroje!

1. Kafíčko: Kafíčko je nezbytnost pro kávomilovného baristu. U kávovaru se můžete spolehnout, že vaše espresso bude na vrcholu.

2. Pružinová odměrka: Jako první krok k nádhernému cappuccinu, nádhernému espresso nebo latte, pružinová odměrka je ta správná volba! Určíte množství, které potřebujete.

3. Mlecí nádoba: Každý barista ví, že většina kávy je nejjednodušší ve všech směrech s mletou kávou. Proto je mlecí nádoba nutnou součástí pro milovníky kávy v jejich kuchyni.

4. Šálek na espresso: Nemůžete milovat kávu a být bez správného hrníčku na espresso. Pro vaší relaxaci doma naleznete v naší nabídce efektní a stylové šálky pro toho, který miluje kávu.

5. Filtrovací nádoba: Pro všechny, kteří milují filtrovanou kávu, filtrovací nádoba na kávu je základem pro kvalitní ranní jízdu. Dokonale filtruje kávu, abyste mohli soustředit svou pozornost na milování kávy!

2. Káva v kuchyni znamená zábavu a radost

 • Káva je věčným hostem v každé kuchyni. Celý svět se obdivuje jeho ohromující vůni a jedinečnou chuť. Káva je ideální společník pro dlouhé večery o samotě, zábavu s přáteli nebo intimní chvíle ve dvou.
 • Výhody kávy jsou jedinečné. Je to skvělý zdroj energie pro dokončení projektu večer. Nezemřeš, když přírodní alternativu ke stimulantům vyhledáš v kávě. Káva také skrývá blahodárný účinek na náš organismus, chrání nás ráno před depresemi a je proslulá svou schopností srdce a cévy udržovat v dobrém stavu.

Káva se může stát dalším členem kuchyně. Stačí jen užít si její harmonizující vůni a nezapomenout na smysl dostat se do pohody s chutí, kterou jen káva může poskytnout. Přidáním takového lehkého, jemného a vytrvalého pozitivního momentu do kuchyně se zvýší radost z návštěv, a to bez ohledu na to, zda se jedná o přátele nebo rodinu.

3. Objevte skrytou magii: 5 ideálních kuchyňských potřeb pro milovníky kávy

Kouzlo v kuchyni
Nenechte si ujít příležitost objevit skrytou magii, kterou přiděláte do své kuchyně s následujícími kuchyňskými zařízeními:

 • Profesionální espresso kávovar: S profesionálním kávovarem bude každá káva připravovaná stejně smooth a se smyslem pro detail.
 • Elektrický cukrář: Umístěte pečení kávového čaje na novou úroveň s tímto přizpůsobitelným elektrickým cukrářem.
 • Dóza na sypání kávy: Uschovejte všechny své oblíbené druhy kávy v tomto stylovém boxu a bude vám vždy po ruce.
 • Vakuové mlýnky na kávu: Drobnou kávu připravíte dokonale čerstvou každý den s tímto vakuovým mlýnkem na kávu.
 • Sada keramických šálků: Posuňte své kávové pozlátko do nové úrovně s touto kolekcí rukou glazovaných keramických šálků.

Do kuchyně můžete přidat nádhernou vůni, chuť a dokonalé tělo vašeho espresso s tímto stejným vzrušením jako ve vaší oblíbené kavárně. Kávové lahůdky mohou být vaše osobní tajemství. Najděte čas směřovat každý den k svému nejoblíbenějšímu netradičnímu pití.

4. Takže, to je, jaké nástroje byste měli mít vy i vaši kávoví parťáci

Udělejte z vašeho místa pro kávu nadšené místo!

Chcete-li začít vařit vynikající espressa nebo cappuccina pro všechny své kávoví parťáky, potřebujete až po hromadu nástrojů. Odpovídající kávovarné až po hrnky, tyčinky na macchiato i speciálního kbelíku na mléko.

 • Nejzákladnějším nástrojem je samozřejmě profesionální kávovar. Můžete se rozhodnout pro trendy pákové modely espressa nebo na plný automat. Nezapomeňte také na pražírnu, která dokonale namletá kávu stejně jako klasická kávová mlýnka.
 • Pro sklenice na espressa nebo cappuccina potřebujete speciální hrnek a talířek. Breví i na dokonalé servírování.
 • Nezapomeňte na hospodský rituál tím správným nástrojem. Jedna třecí tyčinka pro Macchiato, nebo produkt jako mikrovlnná trouba a velmi praktická sklenice.
 • Posledním nástrojem je alespoň jeden plnicí kbelík na mléko. Nebojte se experimentovat s typem a velikostí vámi vybraného kbelíku.

Ať už je jakýkoliv váš výběr, začít s kávou je zábava pro všechny. Milující kávoví parťáci budou milovat návštěvu, když je pozvete k uvolněnému odpoledni ve vašem vybraném místě pro kávu.

5. Mléko je nový kávový must-have

Přemýšlejte jinak o mléce: 5 hlavních výhod

 • Mléko je lehčí, než káva, což znamená, že můžete dostat stále úžasnou chuť, aniž byste se napili přílišného alkoholu.
 • Užíváme si větší různorodost nápojů. S mnoha druhy mléka můžete vytvářet různé kombinace pro různé chutě a vlastnosti.
 • Mléko se může stát stabilní součástí vaší kávové dávky; pohybuje se mezi volitelnou ozdobou a pevnou rutinou.
 • Obecně má méně kofeinu než káva, takže pokud hledáte, abyste svůj nápoj oživili bez přílišného stimulujícího účinku, může to být perfektní volba.
 • Mléko má také ohromné prospěchy pro zdraví. Je plný velkého množství živin a vitamínů, které jsou skvělé pro stav Vašeho těla a mozku.

Nejen, že je měkké, krémové a má fantastickou chuť, ale máme samozřejmě také zdravotní výhody. Mléko ve vaší kávě může vysoký powered a udržovat energii po celý den! Spolu s oblíbenou kávou i mléko je skvělým způsobem, jak si dopřát příjemné odpoledne. Navíc je to dobrý způsob, jak se ujistit, že užíváme si s nápoji živiny, které nám pomohou zůstat zdraví a v dobré kondici. S mnoha druhy mléka na výběr nevědíte, která je nejlepší, ale dozvíte se to z vyzkoušením — díky Ochutnej mléko!

6. Konečně přístup k premium obilí a domácí mlýnek

Přístup k nejlepšímu obilí

Chceš mít nejchutnější chléb, luxusní polévku a dokonce i moučné pečivo? Díky přístupu k nejlepším druhům obilí a domácímu mlýnku s námi můžete.

Nabízíme širokou škálu kvalitních obilovin, které jsou ideální k vytvoření poživatelných pokrmů, jako jsou lahodné obložené chleby a jemný moučník. K dispozici je nesčetné množství chutí, takže si můžete vybrat něco skutečně výjimečného.

Čerstvost a jedinečnost

V porovnání s obilovinami, které se kupují v obchodě, má vaše vlastní obilná zrna mnohem svěžejší chuť a jedinečnou konzistenci. S domácím mlýnkem je možné udělat jemné mouky s různou konzistencí, takže můžete vytvářet opravdu nádherná jídla pro vaši rodinu.

• Vysoce chutné obiloviny
• Rozsáhlá škála chutí
• Nejnovější domácí mlýnek
• Ručně mletá mouka
• Svěžejší chuť a jedinečná konzistence

7. Jak udělat espresso nebo latte máčením

Máčení espressa nebo latté:
Espresso a latté se občas skutečně připravují trochu odlišně. Zatímco espresso je připraveno za pomocí espresso kávovaru, který extrahuje kávu tlakem, můžete připravit latté ručně máčením.

Pokud se významně neliší espressa a latté podle druhu kávy anebo podle množství mléčné pěny, tak máčení latté je skvělá šance vyzkoušet něco nového. Níže se seznámíte se základními kroky, které je třeba k tomuto procesu učinit:

 • Nejprve je potřeba rozdrtit kávu, kterou chcete použít.
 • Nyní je třeba kávu přesušit. K tomu nejlépe poslouží přesívač na kávu nebo jemné sítko.
 • Poté je nutné obsah sítka rovnoměrně naplnit do mokrého ubrousku.
 • Naplněný ubrousek opatrně smoteme do koule.
 • Následně inkovou kouli umístíte do dobře ohřátého šálku na latté.
 • Ubrouse k směrem do koupelny naplněné horkou vodou.
 • Nyní je velmi důležité, abyste jemně přesunuli ubrouskem vpřed a vzad tak, aby máčení probíhalo co nejlépe.
 • Po několika minutách, když se vám máčení zdá být dokončené, můžeme ubrousek opatrně vyjmout.
 • Poslední krok je naplnit zbytek šálku latte mlékem a přidat mléčnou pěnu individuálně, podle vašich představ.

Nejedná se jen o způsob, jak osladit si život, ale také o skvělou příležitost, jak se naučit nové dovednosti. Máčení espressa nebo latté je skvělá výzva pro veteranu kávového světa i pro nadšence. Vyzkoušejte si nyní a uvidíte, kam vás to může dovést.

8. Potřebujete Let’s Froth?

Chcete naše vyživující pěna? Let’s Froth je dokonalou volbou pro milovníky pěny! Snadno si vyženete extra měkkou a hustou pěnu, která je plná chutí.

 • Super snadné vyrobení: Let’s Froth poskytuje kompletní návod krok po kroku, takže už nikdy nebudete muset trávit čas mícháním.
 • Lahodná chuť: naše asistovaná pěna přihorší váš oblíbený nápoj, aniž byste museli kompromitovat chuť.
 • Přizpůsobte si množství pěny: s naší pěnou můžete kontrolovat, kolik síly si přejete, a s jakou hustotou se oblíbíte.

Tato unikátní pěna dodá vašemu nápoji extra luxus. Sneďte si trend, se kterým vás budou všichni obdivovat! Let’s Froth nabízí tu nejlepší baristickou chuť a dokonalou techniku jejího přípravy. Vychutnejte si nádhernou krémovou pěnu rychle a bez námahy. Objevte jedinečné prožitky!

9. Ať se milovník kávy cítí v plném „kouzlu“

Káva je jedna z nejpopulárnějších nápojů na světě. Navodí pocit klidu a je velkou součástí rituálu každého dne. Milovníci kávy okusí její sílu, prožijí dobrodružství její chuti a směsi, a objeví ten nejlepší zážitek z jejího pití.

Každý pořádný milovník kávy je zbožňován pro svůj kouzlo v zavírání dokonalého šálku. Vybrat tu správnou kávu, obstarat nezbytné suroviny, a navíc stihnout připravit a předvést její lahodnou ještě teplou chuť.

Zde je několik tipů, které pomohou každému milovníkovi kávy cítit se jako kouzelník:

 • Vyberte kvalitní kávu. Získejte si informace o pražírně, jejíž káva je pro vás vhodná, a zjistěte, zda to je pravá volba.
 • Nástroje jsou důležité. Kyvadlový kávovar je ještě stále populární a úspěšný, ale káva z filtru také může být nezapomenutelný zážitek.
 • Zvolte poměr kávy a vody. Aby se vascí káva líbila, je velmi důležité udělat správný výběr.
 • Používejte čerstvou kávu. Důležité je kávu obnovovat často, aby si zachovala plnou šťavnatost a chuťovou moc.
 • Neopomíjejte nalévání. Nalévejte pozorně, pomalu a bez rozlití. Je to důležitý bod pro dosáhnutí dokonalosti.

Milovník kávy by měl cítit kávu jako součást sebe sama. Je to více než nápoj – je to duchovní zkušenost. Vytváření kouzelného šálku kávy je sama „magie“ pro duši. Když se milovníci kávy mohou cítit v jemnosti a klidu, který přináší šálek kávy, stává se tento zážitek ještě silnější a potěšující.

10. Nyní je váš šálek kávy jako nápoj z kavárny

Vyzkoušejte nové kávové specialty

Kavárny vždycky sázejí velice na obchodní kávu, a to se často vyplácí. Najdete zde zcela nové chutě a variace na kávu. Možná se vám zalíbí latte nebo cappuccino s lehkou příchutí lískových oříšků a Skořicového mléka. Nebo jste možná milovníkem úplně čistého espresso? Existuje tolik kávových specialit, které musíte vyzkoušet!

Káva je prožitek!

S velkou kávou z kavárny Vám můžete vychutnat pravý kávový zážitek a pobavit se se svými přáteli. Můžete si dát pohov a vychutnat si každičkou kapku. Vaše ochutnávka kávy může být chutná i příjemné zpomalení. Užijte si kávu užitečná, ale rozkošného okamžiku!

Nezapomeňte ukázat svým přátelům ten cenově dostupný luxus. Oblékněte se, jděte do vybraného podniku s chutnou kávou a užijte si toho. Buďte trošku rebelští, protože káva má v sobě něco malého rebelství. Doufejme, že tyto „5 nejlepších kuchyňských potřeb pro milovníky kávy“ udělá vaše kávové dny ještě lahodnějšími, ještě intenzivnějšími a mnohem kreativnějšími. Zuřivost nebo klidná chvíle. Nezapomeňte si dopřát šálek kávy a radost z každého okamžiku. Prostě dobré potřeby, dobrá káva, dobrý čas.

0