Zajímavosti

10 nejoblíbenějších kuchyňských potřeb pro vaši domácnost

10 nejoblíbenějších kuchyňských potřeb pro vaši domácnost

V kuchyni je jen několik nezbytných věcí, které jsou nutné k přípravě skvělého a výživného jídla. Nejenže vám poskytují techniky vaření, ale také vám pomáhají snížit zbytečné zmatky při vaření. Pokud hledáte něco, co vám pomůže otřít nepříjemné každodenní kuchynské potíže, dozvíte se to, jak je venku 10 nejoblíbenějších kuchyňských potřeb pro vaši domácnost. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší a nejúčinnější kuchyňské pomůcky, aby vaše každodenní kuchyňské zážitky byly nejen inspirující a zábavné, ale také snadné a bezstarostné.

1. Dostaňte se do kuchyně a naložte s těmi nejužitečnějšími kuchyňskými potřebami

Namočte si ruce a připravte se na omáčky! Kuchyň se může stát středobodem vašeho domu, kde se pořádá nekonečný počet skvělých dobrot. Bez správného nářadí se to však stane těžkým úkolem. Začněte vybavováním kuchyně těmito nezbytnostmi:

 • Univerzální mixér
 • Plynová nebo indukční trouba
 • Lednice
 • Nože na krájení
 • Mixér nebo elektrický šlehač
 • Fritéza

Všechna tato zařízení vám v profesionálním prostředí pomohou uživatelsky. Díky robustním nožům s teflonovou úpravou se svěří s prací na dokončení pokrmů. Mixér nebo šlehač se postarají o tenké a pikantní omáčky. Fritéza je doporučena pro přípravu dokonale usmazených pokrmů. Lednice pro skladování potravin vám pomůže vydržet mnohem déle, než je běžně povoleno. Investice do těchto základních kuchyňských potřeb zaručuje, že navážete na tradici profesionálních jídel.

2. 10 nejoblíbenějších kuchyňských potřeb, o kterých se nemůžete dozvědět dost

Kuchyňské potřeby, které jsou nepostradatelné

Každá kuchyně potřebuje některé univerzální kuchyňské potřeby. Jsou to ty základní, které mohou používat veškeré kuchařky a kuchaři. Desítka nejpopulárnějších kuchyňských potřeb se v zásadě nesmírně liší v závislosti na typu jídla, které se chcete naučit vařit. Nicméně, tento seznam zahrnuje deset nejoblíbenějších kuchyňských nezbytností:

 • Nůžky pro bylinky
 • Šanci s kulatým zářezem
 • Vyšší pánev
 • Šnekový mixér
 • Hrníčky na odměřování ingrediencí
 • Velký kastrol
 • Kuchyňskou váhu
 • Fast Food mísu
 • Střední kastrůl
 • Mísu na trhaní bylinek

Tato desetice kuchyňských potřeb vám umožní prakticky vařit jakékoliv jídlo. Fungují jako platforma pro začátečníky i profesionálního gurmána. Díky tomu, že mají univerzální použití, mohou obě skupiny lidí dosáhnout svých kulinářských cílů rychleji a s lepšími výsledky. Je to samozřejmě veliká nevýhoda, že nemáte přístup ke všem druhům kuchyňského náčiní a vybavení, ale postupně můžete přidávat další nástroje, jimž se postupně naučíte využívat. Pořízení těchto deseti kuchyňských náčiní vám tak umožní dřív začít se vařením a později přidat další nástroje jako mikrovlnou troubu nebo teploměr na maso.

3. Pohodlné používání: Ruční šlehač, který usnadní vaši domácí kuchyň

Udělejte si kuchyň skutečně pohodlnou pro snadnou domácí přípravu!

Chcete-li se dokonale připravit, musíte mít nejen dobré nápady, ale i skvělé náčiní. Ruční šlehač od společnosti XYX je skvělým pomocníkem pro všechny milovníky dobrého jídla.

 • Můžete snadno a pohodlně šlehat kaše, nápoje, polévky a další potraviny.
 • Jeho kompaktní design snižuje vaši pracnost s manipulací.
 • Je vyroben z odolných materiálů pro dlouhou životnost.

Je to nepostradatelný důležitý nástroj pro vaši domácí kuchyň. Je to opravdu potěšující, když si můžete lahodné potraviny vyrobit sami doma. Láhev Ručního šlehače je navíc vybavena síťovým kabelem, aby byly potřeby mít vodu poblíž. Můžete tudíž šlehat rychleji a bezstarostně, aniž byste se museli bát zapomenout na kabel.

4. Váš oblíbený pomocník: Dávkovací lžička pro správné dávkování ingrediencí

Lžička je ideálním pomocníkem pro běžné pečení. Díky ní je možné přesné dávkování ingrediencí. Je velmi přesná, díky čemuž se vyhnete možnému přebývání a zbytečně nadměrnému využívání přísad.

Použití lžičky může být velmi jednoduché. Zatímco příprava některých jídel může být obtížná a zdlouhavá, použití lžičky je snadné. Dávkovací lžička vám pomůže do vaší přípravy ingrediencí udělat jen pár závitů. I když se často zdá, že je dávkování ingrediencí rutinní činností, je potřeba velkou pozornost, aby jídlo chutnalo dobře. Dávkovací lžička je tudíž skvělou volbou pro pečení.

Kromě toho je dávkovací lžička také úžasným šetřičem. Pomáhá vám plánovat a ovládat, kolik ingrediencí je třeba, a umožňuje vám dosáhnout stejných, nebo předvídatelných výsledků, čímž pomáhá omezit zbytečnosti. Je to skvělý pomocník zejména pro skvěle připravené sladké bezšvové zákusky.

5. Chytré krájení: Získejte si ostré a lehké nůžky ke krájení chleba nebo masa

Žádné další přemýšlení, jak získat krásné, hladké kusy chleba nebo masa! Chytré krájení je elegantním řešením, které umožňuje, abyste rychle a snadno dosáhli přesnosti bez ohledu na typ potravin. Nůžky na chytré krájení jsou snadno dostupné v různých stylech a rozměrech.

 • Nejsou přátelské pro malé děti nebo zvířata, protože ostré části mohou způsobit zranění.
 • Nejsou tak odolné jako většina ostatních – mohou se pokazit nebo zničit, pokud se s nimi nezachází správně.

Závěrem jsou nůžky na chytré krájení ideálním řešením, pokud hledáte způsob, jak dosáhnout toho správného vzhledu vaší pokrmy. Kvalitní a ostré nůžky vám pomohou snadno snížit množství času, který strávíte krájením.

6. Příprava bez údržby: Robot na šlehání s velmi snadnou péčí

Jednoduše použitelný robot na šlehání

 • Robot na šlehání zaručí, že se nikdy nebudete muset obtěžovat s nekonečným mícháním. Stačí zapnout a ten se ujme veškeré práce. Pokud je vaše těsto zapnuté po více než 40 minut, robot se automaticky vypne.
 • Konstrukce s roboty na šlehání je navržena tak, aby umožňovala snadný přístup, i osobám s nízkou technickou úrovní. Návod k obsluze ocení i hobby příznivci, kterým usnadní práci s robotem.

Výhody robotu na šlehání

 • Robot na šlehání je bezúdržbový a stačí jej pravidelně čistit aby vydržel v dokonalém stavu.
 • Jednoduchost sestavení a nevyžaduje žádné odborné znalosti pro jeho rychlé uvedení do chodu.
 • Šlehač může dokonale míchat ingredience a zpracovávat těsto rychle a efektivně.
 • Vestavěný systém chlazení zaručí, že se těsto hned nepřepéče.

7. Příprava jídel rychleji než dříve: Vysokovýkonný mixér pro rychlé a dokonalé míchání

Rychlé a dokonalé míchání bez starostí

Tato úžasná novinka pro kuchyni vám může ušetřit spoustu času a síly. Vysokovýkonný mixér je kompaktní spotřebič, který dokonale smíchá jakékoli ingredience dokonale hladké pěny nebo tekuté směsi během několika vteřin. Mixér vám umožní připravit si jídlo rychleji než kdy jindy a zároveň dokonale vymačkat sýry, jejichž vaření by bylo jinak náročné.

Mixér je snadno ovladatelný díky jeho intuitivnímu ovládacímu panelu a variabilnímu rychlostnímu rozmezí. Najdete zde také nastavení na odšťavnění a sekání. Nejlepší na tom všem je, že s velmi snadnou údržbou je mixér velmi efektivní a energeticky úsporný.

Využijte všechny jeho výhody

Vysokovýkonný mixér lze využít k přípravě:

 • Smoothie a koktejlů
 • Ovocných a zeleninových šťáv
 • Vajec, těsta a palačinek
 • Omáček, dipů a omlet

Navíc, díky jeho nastavení na sekání a odšťavňování, vám mixér pomůže také připravit si zeleninové saláty, dippy pro tortilly, zeleninové polévky, sýrovou omáčku, mletou masu, čerstvou zeleninu, kaše, pastu či dipy. Ušetřete si čas s tímto produktivním spotřebičem a připravte rychle, efektivně a dokonale lahodné jídlo.

8. Konzistentní míchání: Počítačově řízená vařečka s nastavitelnou teplotou

Dodávejte koktejly, které jsou vždy perfektní!

Nejnovější model počítačem řízené vařečky vám umožní vařit a míchat koktejly s přesnou teplotou. S volitelnou teplotou do 0,1 °C je vaše koktejlová směs vždy stejně správná a dokonalá.

Tato vařečka má také stabilní rotační pohyb, který činí váš koktejl stejnoměrný a konzistentní. Navíc má samočisticí funkci a bezpečnou ochranu proti přílišnému zahřátí. Aplikace pro ovládání aole vám navíc dovolí automaticky nastavit všechny parametry potřebné k vaření a míchání dokonalého koktejlu.

9. Dopřejte si úspory: Plynová konvice ve velkém stylu

Přidejte si do domácnosti luxusní bílou plynovou konvici. Už neplýtvejte časem ani penězi. Díky moderní plynové konvici získáte skvělý způsob připravování nápojů rychle a pohodlně, za cenu konvenčního elektrického smaltového zařízení.

 • Je praktická, udržuje konstantní teplotu a rychle vaří.
 • Tato konvice s vysoce kvalitními pubovými keramickými vařícími bomby napájená plynem dokáže ohřát vodu rychleji než konvice se smalto na elektřinu.
 • Příliš vytočená plynová konvice také ničí vařené věci mnohem pomaleji.
 • Ergonomicky navržená konvice s nerezovou rukojetí dokonale skví na vašem varném plotu, čímž do vaší kuchyně dodává šmrnc.

Plynovou konvici je snadné používat a snadno se čistí. Určitě stojí za to přidat ho do vašeho inventáře.

10. Zdobíte, dokud se nenajíte: Některé z nejkrásnějších kuchyňských nádobek, které si můžete přát

Musíte tyto nádobky vidět! Nedokážete si představit, jak v chalupě, alespoň v hlavě, vypadají obdivuhodné kuchyňské nádobky. Pokud se sbírání nádobek do kuchyně chystáte začít, nebo snad jen malou okno do světa kuchyňských kousků hledáte, tyto jsou poklady, které potěší vaše oko. 

 • 1. Průhledný keramický set. Design, který se objeví v každé kuchyni.
 • 2. Žulové kořenící džbány. Sakré stylový a udržitelný doplněk do kuchyně.
 • 3. Antikvariátní kuchyňský džbán. Zkrášlete svoji kuchyň pomocí úžasného džbánu s rustikálními prvky.

Jak je už výběr zábavný! Jak vás průhledný keramický set nebo kořenící džbán učiní pyšnými na vaši kuchyň, antikvariátní džbán může zachránit den. Prohlédněte si tyto krásné nádobky a uvidíte, proč je kreativní výběr skvělým doplňkem pro váš domov.

Ať už hledáte základní kuchyňské vybavení nebo tajné ingredience pro gurmánské kuchařské dobrodružství, vybrané kuchyňské potřeby budou vaší domácnosti určitě prospívat! Budujte báječnou zásobu potřeb, které potřebujete a fúzujte je do jednoho kusu umění! Nezapomínejte, že se nám vaření stále učí – a s těmito potřebami se zde budete určitě podílet na nekonečných dobrodružstvích. Pusťte se do experimentování!

0